De kogel is door de kerk. Het offertestadium en de de besprekingen zijn afgerond: Het dak van ons verenigingsgebouw wordt in mei van dit jaar vervangen.
Het werd hoog tijd dat dit onderhoud werd aangepakt. Vanaf eind 2013 zijn meerdere pogingen ondernomen om een nieuw dak te laten maken, met meer en minder succes, waarbij de laatste stap nooit gezet kon worden. Het bestuur heeft nu besloten om pragmatisch en doelgericht te kiezen voor saneren en vervangen van het dak, waarbij de bestaande uitstraling behouden blijft.
Deze week hebben Arie-Jan en Paul de handtekening geplaatst, waarmee de opdracht is gegeven aan Dakdekkersbedrijf Bijlmakers uit Heel. Voordat dit mogelijk was heeft ons lid John Spoler zich ingezet als bouwtechnisch intermediair, zodat een en ander deskundig in kannen en kruiken kon worden gegoten. Hij zal de verbouw ook verder blijven begeleiden. Het bestuur dankt John voor zijn inzet.
De werkzaamheden zullen ongeveer twee weken in beslag nemen. Niet alleen het dak...
Lees meer