logo-aeneas-banner-03

enquête botenplan 2022

Geplaatst op 29-06-2022  -  Categorie: Bestuursberichten openbaar  -  Auteur: Bestuur

Beste roeiers en roeisters,

Het bestuur en botenplancommissie staan voor de moeilijke taak om ons botenbestand up to date te houden en voor ieder lid in onze vereniging een passende boot aan te bieden. Dat is geen eenvoudige klus en daarom vragen we om jullie hulp.
Om aan alle (schoen)maten, gewichten en roeiwensen te kunnen voldoen willen wij het een en ander van jullie weten. Er is een enquête gemaakt om dit alles in beeld te brengen, zodat we voor het komende botenplan goed voorbereid zijn. Willen jullie deze enquête komende week invullen? Dan gaan wij aan de slag om onze vereniging klaar te maken voor een mooie toekomst op het water.
Alvast bedankt,
Bestuur R.V. Aeneas