Aangepaste tijden ergometers (Pilot)

Geplaatst op 22-10-2026  -  Categorie: Bestuursberichten openbaar  -  Auteur: Bestuur

ergoklok

Tijdelijke aangepaste tijden ergometers tijdens bestuursvergaderingen (Pilot)

Nu het winterseizoen is aangebroken en de avondtraining op het water is gestopt, maken veel leden gebruik van de ergometers in de kantine. Om rustig en vertrouwelijk te kunnen vergaderen, heeft het bestuur besloten om tijdens het winterseizoen een tijdelijke regeling te testen.

  • Wat verandert er? Eén keer per 4 weken vergadert het bestuur op dinsdagavond. Op deze specifieke avonden kan er tussen 19:30 en 21:30 uur niet op de ergometers getraind worden in de kantine.
  • Overzichtelijk gereserveerd: De betreffende data en tijden worden geblokkeerd in het afschrijfsysteem en staan duidelijk vermeld in de clubagenda op de website. Zo kun je je trainingen hier tijdig omheen plannen.

We begrijpen dat dit voor de vaste dinsdagavond-sporters vervelend kan zijn en vragen om jullie begrip. Aan het einde van het winterseizoen evalueren we deze pilot.

Bedankt voor jullie flexibiliteit!